Eredményeink
- Részletek
- Közzétéve: 2012. január 09. hétfő, 17:56
2016-os év eddigi eredményei
Bükk Kupa II. forduló (Felsőtárkány, 09.24.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Vartnal Botond | PBHB | gyerek fiú | 1. hely | 266 | |||||||
Kocsis Dorka | PBHB | gyerek lány | 1. hely | 190 | |||||||
Gerőcs Fanni | PBHB | ifi lány | 1. hely | 142 | |||||||
Gerőcs Gergő | TRLB | gyerek fiú | 1. hely | 76 | |||||||
Szűcs Bence | TRRB | ifi fiú | 1. hely | 209 | |||||||
Racskóné Ribárszki Orsolya | TRRB | nő | 1. hely | 245 | |||||||
Racskó Gyula | TRRB | férfi | 1. hely | 289 | |||||||
Tóth Géza | TRRB | senior férfi | 1. hely | 260 | |||||||
Haraszti Viktor | PBHB | férfi | 2. hely | 236 | |||||||
Peti József | PBHB | senior férfi | 2. hely | 167 | |||||||
Dankó Zoltán | PBHB | férfi | 3. hely | 176 | |||||||
Képes Tamara | PBHB | ifi lány | 4. hely | 58 | |||||||
Gerőcs László | TRRB | senior férfi | 4. hely | 217 | |||||||
Keresztessy László | PBHB | senior férfi | 7. hely | 143 |
Országos Bajnokság, Nemzeti Bajnokság (Eger, 09.17.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Gerőcs Fanni | PBHB | Kadett lány | 2. hely | 260 | NB 2. hely | ||||||
Vartnal Botond | PBHB | Gyerek fiú | 3. hely | 592 | NB 1. hely | ||||||
Kocsis Dorka | PBHB | Gyerek lány | 3. hely | 404 | NB 3. hely | ||||||
Sipos Tibor | TRLB | Felnőtt férfi | 5. hely | 651 | NB 5. hely |
I. Történelmi íjász világbajnokság (Gyula, 08.30.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Gerőcs Fanni | PBHB | Kadett lány | 1. hely | ||||||||
Vartnal Botond | PBHB | Mini fiú | 2. hely | 1056 |
VI. Ónodi Nyílröptető Viadal (Ónod, 08.27.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Vartnal Botond | PBHB | levente | 1. hely | 514 | |||||||
Tóth Géza | TRRB | 1. hely | 552 | Legmagasabb pontszám! | |||||||
Kocsis Dorka | PBHB | leányka | 1. hely | 422 | |||||||
Gerőcs László | TRRB | 4. hely | 451 | ||||||||
Dankó Zoltán | PBHB | vitéz | 5. hely | 449 | |||||||
Csapatverseny | 1. hely | 1517 | Vándordíj |
Bükk-Kupa 2016. (1. forduló, Nagybarca, 08.06.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Vartnal Botond | PBHB | gyerek fiú | 1. hely | 272 | |||||||
Tóth Géza | TRRB | senior | 2. hely | 275 | |||||||
Kocsis Dorka | PBHB | gyerek lány | 1. hely | 212 | |||||||
Miksztai Árpád | BB | férfi | 2. hely | 222 | |||||||
Lázár Gábor | CRB | férfi | 1. hely | 373 | |||||||
Berecz Béla | CRB | senior | 1. hely | 143 | |||||||
Képes Tamara | PBHB | ifi lány | 1. hely | 84 | |||||||
Racskóné Ribárszki Orsolya | TRRB | nő | 1. hely | 258 | |||||||
Dankó Zoltán | PBHB | férfi | 2. hely | 213 | |||||||
Mata Krisztián | TRRB | gyerek fiú | 2. hely | 251 | |||||||
Keresztessy László | PBHB | senior | 9. hely | 153 | |||||||
Hajdú László | PBHB | senior | 10. hely | 139 |
IV. Történelmi nyári Ordas-portya (Boldva, 07.09.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Vartnal Botond | PBHB | apród fiú | 1. hely | 450 | |||||||
Tóth Géza | TRRB | férfi | 1. hely | 470 | |||||||
Hajdú László | PBHB | senior férfi | 3. hely | 250 | |||||||
Dankó Zoltán | PBHB | férfi | 5. hely | 359 |
I. Matyó kupa (Mezőkövesd, 06.25.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Képes Tamara | PBHB | ifi leány | 2. hely | 198 | |||||||
Dankó Zoltán | PBHB | felnőtt férfi | 8. hely | 284 | |||||||
Hajdú László | PBHB | tiszteletreméltó úr | 20. hely | 191 |
I. Kálmán herceg kupa, történelmi kvalifikációs verseny (Muhi, 05.14.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Kocsis Dorka | PBHB | Apród leány | 1. hely | 465 | |||||||
Vartnal Botond | PBHB | Apród fiú | 1. hely | 521 | |||||||
Gerőcs Fanni | PBHB | Leányzó | 1. hely | 293 | |||||||
Sipos Tamás | TRLB | Vitéz | 1. hely | 446 | |||||||
Szaniszló Zsuzsanna | PBHB | Fehérnép | 4. hely | 220 | |||||||
Racskó Gyula | PBHB | Vitéz | 6. hely | 421 | |||||||
Dankó Zoltán | PBHB | Vitéz | 9. hely | 383 | |||||||
Peti József | PBHB | Tiszteletreméltó úr | 5. hely | 380 | |||||||
Hajdu László | PBHB | Tiszteletreméltó úr | 15. hely | 260 |
Szögliget 3D (Szögliget, 05.07.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Kocsis Dorka | PBHB | gyerek leány | 1. hely | 272 | |||||||
Vartnal Botond | PBHB | gyerek fiú | 1. hely | 316 | |||||||
Miksztai Árpád | BB | férfi | 1. hely | 263 | |||||||
Képes Tamara | PBHB | ifi lány | 2. hely | 164 | |||||||
Gellák Zoltán | PBHB | gyerek fiú | 6. hely | 137 | |||||||
Racskó Gyula | TRRB | férfi | 1. hely | 289 | |||||||
Tóth Géza | TRRB | férfi | 2. hely | 284 | |||||||
Szűcs Bence | TRRB | ifi fiú | 1. hely | 234 | |||||||
Szegedi Szabolcs | TRRB | ifi fiú | 2. hely | 124 | |||||||
Dankó Zoltán | PBHB | férfi | 8. hely | 164 | |||||||
Hajdu László | PBHB | senior férfi | 8. hely | 81 |
II. Akácos-tavi történelmi verseny (Muhi, 04.23.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Kocsis Dorka | PBHB | Apród leány | 1. hely | 475 | |||||||
Vartnal Botond | PBHB | Apród fiú | 1. hely | 475 | |||||||
Tóth Géza | TRRB | mindenki azonos korcsoportban értékelve | 1. hely | 504 | |||||||
Dobos István | TRRB | mindenki azonos korcsoportban értékelve | 2. hely | 502 | |||||||
Képes Tamara | PBHB | Menyecske | 3. hely | 221 | |||||||
Gellák Zoltán | PBHB | Apród fiú | 3. hely | 303 | |||||||
Dankó Zoltán | PBHB | Vitéz | 6. hely | 410 | |||||||
Búza Virág | PBHB | Fehérnép | 7. hely | 254 | |||||||
Szegedi Szabolcs | TRRB | mindenki azonos korcsoportban értékelve | 13. hely | 325 | |||||||
Hajdu László | PBHB | Tiszteletreméltó úr | 18. hely | 282 |
Letizia 3D MND tavaszi forduló (Hajdúhadház, 03.12.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Keresztessy László | PBHB | Veterán férfi | 1. hely | 145 | |||||||
Szűcs Bence | TRRB | Ifi fiú | 1. hely | 162 | |||||||
Szegedi Szabolcs | TRRB | Ifi fiú | 2. hely | 83 | |||||||
Hajdú László | PBHB | Veterán férfi | 2. hely | 81 | |||||||
Varga Dalma | PBHB | Felnőtt nő | 3. hely | 68 | |||||||
Varga József | PBHB | Férfi | 3. hely | 125 |
Teremíjász OB (Kecskemét, 03.19.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Tóth Abigél | TRRB | gyerek lány | 5. hely | 468 | |||||||
Szűcs Bence | TRRB | ifi fiú | 2. hely | 357 | |||||||
Tóth Géza | TRRB | veterán férfi | 5. hely | 442 | |||||||
Varga Zsolt Árpád | TRRB | felnőtt férfi | 5. hely | 459 | |||||||
Vartnal Botond | PBHB | gyerek fiú | 2. hely | 518 | |||||||
Gellák Zoltán | PBHB | gyerek fiú | 9. hely | 274 | |||||||
Krajnyák Bence | TRRB | ifi fiú | 3. hely | 326 | |||||||
Miksztai Árpád | BB | veterán férfi | 3. hely | 441 | |||||||
Keresztessy László | PBHB | veterán férfi | 4. hely | 351 |
Letizia 3D MND tavaszi forduló (Hajdúhadház, 03.12.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Keresztessy László | PBHB | Veterán férfi | 1. hely | 145 | |||||||
Szűcs Bence | TRRB | Ifi fiú | 1. hely | 162 | |||||||
Szegedi Szabolcs | TRRB | Ifi fiú | 2. hely | 83 | |||||||
Hajdú László | PBHB | Veterán férfi | 2. hely | 81 | |||||||
Varga Dalma | PBHB | Felnőtt nő | 3. hely | 68 | |||||||
Varga József | PBHB | Férfi | 3. hely | 125 |
Mergen kupa Kvalifikációs Teremverseny (Gödöllő, 02.27.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Keresztessy László | Történelmi | Veterán férfi | 1. hely | 364 | |||||||
Tóth Géza | Vadászreflex | Veterán férfi | 1. hely | 468 | |||||||
Tóth Abigél | Vadászreflex | Gyerek lány | 1. hely | 461 | |||||||
Szűcs Bence | Vadászreflex | Ifi fiú | 1. hely | 397 | |||||||
Miksztay Árpád | Barebow | Veterán férfi | 3. hely | 399 |
3D Terem EB (Budapest, 02.19.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Szűcs Bence | TR-RB | Ifi fiú | 1. hely | 355 | Európa Bajnok! | ||||||
Berecz Béla | CRB | Veterán férfi | 1. hely | 357 | Európa Bajnok! | ||||||
Krajnyák Bence | TR-RB | Ifi fiú | 2. hely | 276 | |||||||
Lázár Gábor | CRB | Senior férfi | 2. hely | 464 | |||||||
Tóth Géza | BB | Senior férfi | 3. hely | 420 | |||||||
Lukács Laura Dzsenifer | TR-RB | Ifi lány | 3. hely | 166 | |||||||
Varga Zsolt Árpád | TR-RB | Senior férfi | 6. hely | 444 | |||||||
Varga Dalma | PB-HB | Senior nő | 7. hely | 190 | |||||||
Bata Imre | HU | Senior férfi | 17. hely | 426 | |||||||
Varga József | PB-HB | Senior férfi | 17. hely | 265 |
Történelmi Terem EB (Budapest, 02.18.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Vartnal Botond | Gyerek fiú | 1. hely | 1305 | Európa Bajnok! | |||||||
Varga Dalma | Senior nő | 2. hely | 616 | ||||||||
Keresztessy László | Veterán férfi | 11. hely | 1017 | ||||||||
Varga József | Senior férfi | 31. hely | 1015 |
ÉMR OB Kvalifikáció (Miskolc, 02.06.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Bodnár János | Csigás | Férfi | 6 | 535 | |||||||
Lupkovics Ottó | Csigás | Senior Férfi | 1 | 533 | |||||||
Türk János | Csigás | Senior Férfi | 2 | 532 | |||||||
Tóth Géza | Barebow | Senior Férfi | 2 | 459 | |||||||
Miksztai Árpád | Barebow | Senior Férfi | 3 | 403 | |||||||
Varga Zsolt Árpád | Vadászreflex | Férfi | 1 | 462 | |||||||
Racskó Gyula | Vadászreflex | Férfi | 2 | 452 | |||||||
Racskóné Ribárszki Orsolya | Vadászreflex | Nő | 1 | 348 | |||||||
Dobos István | Vadászreflex | Senior Férfi | 1 | 438 | |||||||
Szűcs Bence | Vadászreflex | Ifi Férfi | 1 | 438 | |||||||
Krajnyák Bence | Vadászreflex | Ifi Férfi | 2 | 335 | |||||||
Szegedi Szabolcs | Vadászreflex | Kadett Férfi | 1 | 208 | |||||||
Mata Krisztián | Vadászreflex | Serdülő Fiú | 1 | 476 | |||||||
Tóth Abigél | Vadászreflex | Gyerek Lány | 1 | 410 | |||||||
Dankó Zoltán | Történelmi | Férfi | 4 | 268 | |||||||
Vartnal Botond | Történelmi | Gyerek Fiú | 1 | 538 | |||||||
Gellák Zoltán | Történelmi | Gyerek Fiú | 2 | 370 | |||||||
Kocsis Dorka Panna | Történelmi | Gyerek Lány | 1 | 468 |
Téli vadászat a Csanyikban (Miskolc, 01.23.)
Név: | Kategória: | Korcsoport: | Helyezés: | Pontszám | Megjegyzés: | ||||||
Tóth Géza | BB | felnőtt férfi | 1. hely | 308 | |||||||
Miksztay Árpád | BB | felnőtt férfi | 3. hely | 240 | |||||||
Varga Dalma | PBHB | felnőtt nő | 1. hely | 98 | |||||||
Lukács Laura Dzsenifer | TR-RB | ifi nő | 1. hely | 33 | |||||||
Dobos István | TR-RB | senior férfi | 1. hely | 259 | |||||||
Szűcs Bence | TR-RB | ifi fiú | 1. hely | 269 |