Eredményeink 2014
- Részletek
- Közzétéve: 2015. augusztus 25. kedd, 12:24
Mikulás Kupa (Rimaszombat, 12.06.)
- Kocsis Dorka, mini, PB-HB, 3. hely (fiúkkal együtt)
Bükk Kupa III. forduló (Szirmabesenyő, 10.25.)
- Kocsis Dorka, mini lány, PB-HB, 1. hely
- Varga Dalma nő, , 3. hely az összesítettben
Bükk Kupa II. forduló (Felsőtárkány, 09.27.)
- Kocsis Dorka, mini lány, PB-HB, 1. hely
Debrecen (szeptember)
- Kocsis Dorka, mini kategória, 2. hely, (fiúkkal együtt)
Lengyelország, Tradícionális OB
- Varga Dalma, vendég versenyzők kategóriája, 11. hely
Bükk Kupa I. forduló (Nagybarca, 08.31.)
- Kocsis Dorka, mini lány, PB-HB, 1. hely
Történelmi OB (Gyula, 08.23.)
- Varga Dalma 2. hely
3D OB (Borsodnádasd Mátéhegyi Ökopark, 07.19.)
- Kocsis Dorka, mini, II. hely (fiúkkal együtt)
- Müller Gábor, mini, I. hely
- Szűcs Bence, JM BH(R), II. hely
- Molnár Brendon, JM BU, I.hely
- Nagy Anna, JFHB-M, III.hely
- Pisák Erika, AFHB-M, I.hely
- Nagy Zsófia, AFHB-M, III.hely
- Bata Imre, AMBU, III. hely
- Dobos István, VM HB-M, III. hely
XII. Kőrös Völgy Kupa (Békéscsaba, 07.05.)
Varga Dalma
- vadászíjász verseny, 3,hely
- Kvalifikációs történelmi verseny, 3.hely
- Pályaíjász verseny, 1. hely
Észak-Alföldi Régió 3D Vadászíjász Bajnokság II. forduló (07.05.)
AMBU:
- I. hely Bata Imre
AMBHR:
- I. hely Tóth Géza
AFHB:
- I. hely Pisák Erika
Budapesti Központi Diákolimpia (06.21.)
- BAJNOKI címet nyert: Vartnal Botond
- Harmadik helyezett lett: Ferenczy Vera
XI. Dobó István Kupa (Eger, 06.20.)
- Varga Dalma, 1 hely
Anarcs (06.03.)
- Kocsis Dorka, gyermek leány, 2. hely
Bornemissza Kupa (Eger, 04.19.)
- Kocsis Dorka, mini leány, 1. hely
- Varga Dalma, felnőtt nő, 3. hely (A férfiak kategóriájában versenyzett!)
IV. Muhi Történelmi íjászverseny (04.13.)
- Kocsis Dorka, apród leány, 1. hely, 382 pont
- Vartal Botond, apród fiú, 1. hely, 448 pont
- Nemes István, vitéz, 14. hely, 393 pont
- Miksztai Árpád, tiszteletreméltú úr, 16. hely, 270 pont
3D Terem OB Nyíregyháza (03.15.)
Országos bajnok lett:
- Pisák Erika
- Tóth Géza
- Molnár Brendon
II. helyezettek:
- Mixtai Árpád
- Sipos Tamás
III. helyezett:
- Bata Imre
Észak-Magyarországi Kvalifikációs Teremverseny (02.08.)
- Kocsis Dorka, PB-HB, 1. hely
IFAA Terem OB (02.01.)
Vadászreflex íj kategória
- Tóth Géza felnőtt férfi 1.hely
Vadászirányzékos csigás íj kategória
- Gönci Imre felnőtt férfi 3.hely